"Semulia-mulia manusia ialah orang yang mempunyai adab yang merendah diri ketika berkedudukan tinggi, memaaf ketika berdaya membalas dan bersikap adil ketika kuat." ~ Khalifah Abdul Malik Marwan

Saturday, January 5, 2013

Update senarai nama "My 1st Giveaway"

Assalamualaikum & Selamat sejahtera.

Update terkini , setakat hari ini senarai nama mereka-mereka setakat ini...yg sudi menjoinkan diri menyertai GA sy yg x seberapanya nie....

masih open lagi ~ utk yg masih lagi berminat nak join....boleh refer SINI ye...penyertaan amat lah dialu alukan.......:)

senarai nama setakat ini ~ pada yg dah komen, kalau x tersenarai setakat jam dan masa ini...sila nyatakan....

1. Zana Hassan  ~   http://zanahassan-zana.blogspot.com

2. Mama sara nur     ~ http://saranur74.blogspot.com                                                

3. Cheq Su   ~      http://chequesuechekgu.blogspot.com/                                                               

4. Salami Simon   ~    http://salamisimon1.blogspot.com/                                                      

5. ninazsyafinaz   ~        http://ninazsyafinaz.blogspot.com/                                    

6. zila norazila    ~    http://zila4ever.blogspot.com/                                              

7. Nur-nba    ~         http://cetusanrasa-nba.blogspot.com                                 

8. umimiqdad     ~         http://www.deardiary-umi.blogspot.com/                                

9. Seri Kandi Tanah Jauhar    ~      http://sariyusa.blogspot.com/            

10. issnita      ~   http:cendanakasih-issnita.blogspot.com

11. Kesuma Angsana   ~   http://kesumaangsana.blogspot.com

12. Qasey Honey  ~   http://qaseyhoney.blogspot.com

13. Kakzakie  ~  http://zakiepurvit.blgospot.com

14. Norzie hany  ~  http:/rziehany.blogspot.com/

15. Love2 cook Malaysia  ~  www.love2cook-malaysia.com

16. Suri Solehah  ~   http://surisolehah76.blogspot.com

17. Diana  ~  www.apabilaazambercerita.blogspot.com

18. Emma Marinie  ~   http://whymore.blogspot.com

19. lieyalatif  ~  http://lieyalatif.blogspot.com

20. Quantity Surveyor   ~  http://yezzzza.blogspot.com/

21. Diana @ Melley Mey  ~  http://skybluemelleymey.blogspot.com/

22. fatin amalina husna   ~  http://husnazahidi.blogspot.com/

23. MaDiHaA a.k.a Ratna  ~  http://mamawandiha.blogspot.com

24. Kathy Tuah  ~   http://gadisarawakcorner.blogspot.com/

25. Marsita yahya   ~  http://my-mintroom.blogspot.com/

26. Siti Asiah  ~  http://sitiasiah84.blogspot.com/

27. ira nur ~ http://irapunyela.blogspot.com/

28. ogyep yummy mellow  ~ http://ogyep-yummy.blogspot.com/

29. Norlin ~ http://diarylensamama24.blogspot.com/

30. Kak Nik Ja ~ http://mokwonik.blogspot.com/

31. JaSSNaNi ~ http://jassnani.blogspot.com/

32. Nur Fauziah Abdul Hamid ~ http://qhaifanurin.blogspot.com/

33. MamaFaMi ~ http://mamafami.blogspot.com/

34. EmbunRosaliza ~ http://embunrosaliza.blogspot.com/

35. DapurOfficer ~ http://bundlewalla.blogspot.com/


penyertaan masih dialu alukan........

senarai nama akan diupdate dari semasa ke semasa....itupun kalau ada pertambahan lagi sape2 yg nak joinnya.....

nak join ??

 klik 

SINI 

:) :)  terima kasih  :) :)


tq google


No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...